05.09.2016, 12:28

Dnes byla spuštěna nová internetová televize - Net Channel (video)

Rodina webových zábavních portálů má nového člena - Net Channel je online od pondělí 5. září.

Dnes byla spuštěna nová internetová televize -  Net Channel (video)

Nová internetová televize se zaměřuje na cílovou 30+ a chce publikovat minimálně tři premiérové pořady denně. Náplní budou původní komediální seriály, infotainmentové pořady a lifestylové magazíny.

Prozatím ohlášený program ilustruje satirické ladění portálu: v motoristickém antimagazínu "Klínový řemen" budou Lukáš Langmajer a Karel Zima poskytovat "praktické" rady řidicům, v září pak bude mít premiéru sitcom "Kriminálka Gottwaldov", ve kterém svérázná parta sousedů „vyřeší" do pěti minut jakoukoli záhadu, kriminální případ či politickou kauzu. V seriálu se objeví Z. Maryška, P. Nečas, M. Randová, L. Noha, M. Timková a příšera Loch Ness.

"Samozřejmě dojde i na vaření, ale třeba i politickou satiru” říká Michal Mazač, producent Net Channel.cz. Online portál nabídne divákům krátké i celovečerní filmy, uvede například romantického českého filmu INTIMITY, v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Kristýnou Leichtovou, Ondřejem Vetchým, Petrem Štěpánkem či Zlatou Adamovskou.

 

 

Jedním z pořadů bude seriál skečů TŮDLE NŮDLE, ve kterém Tonda Kala (známý jakožto dětský herec z Létajícího Čestmíra - pamatujete na Velkého Vezíra?) vysvětluje původ slov a slovních spojení.  Informační překvapení bude přinášet pořad „Kdo by to byl řekl?", jenž vyvrátí obecné mýty, jako např., že pití kávy je škodlivé. Další pořady budou zveřejňovány postupně.

Realizační tým Net Channel tvoří televizní profesionálové pod vedením producenta Michala Mazače, který má dlouholeté zkušenosti s výrobou úspěšných zábavných pořadů pro televize i internet. „Naším hlavním cílem je bavit diváky i když víme, že dělat humor není žádná sranda. Jestli se nám to daří mohou diváci posoudit od září na www.netchannel.cz

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.