01.02.2017, 09:46

Jaroslav Krupka opouští Mediář. Míří do Internet Info

Jaroslav Krupka po dvou letech končí v Mediáři. Nastupuje do mediálního domu Internet Info.

Jaroslav Krupka

Zkušený novinář Jaroslav Krupka opouští redakci odborného webu Mediář a míří do mediálního domu Internet Info. Ten mimo jiné vydává weby Lupa.cz či DigiZone.cz. Krupka MediaHubu potvrdil svůj odchod z Mediáře ke konci ledna. Jeho příchod do Internet Infa pak ohlásil na Facebooku Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Infa. O Krupku usiloval mimo jiné mediální dům VLM, který aktuálně posiluje svůj redakční tým. Krupka se dnes ale nakonec rozhodl právě pro Internet Info. 

Jaroslav Krupka do webu Mediar.cz nastoupil k 1. dubnu 2015. Předtím působil jako zástupce šéfredaktora oborového týdeníku Marketing & Media. Ve stejné pozici pracoval i v Mediáři. 

Jaroslav Krupka vystudoval masovou komunikaci a žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Karlovy Univerzity. V roce 1994 nastoupil jako redaktor do časopisu Strategie. Dále působil v Lidových novinách jako editor týdenní přílohy o médiích, v roce 2010 se stal zástupcem šéfredaktora Marketing & Media. Je autorem knih o české reklamě i českém historickém šermu

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.