06.02.2017, 15:14

Prima připravuje 16. řadu pořadu Jak se staví sen - moderovat bude Kubelková

Na televizní obrazovky se ještě v jarní sezóně vrátí oblíbený pořad Jak se staví sen (JSSS).

Prima připravuje 16. řadu pořadu Jak se staví sen - moderovat bude Kubelková
Zdroj: Tomáš Krist, MAFRA

"Pořad bude nově moderovat Iva Kubelková. Laďka Něrgešová se rozhodla věnovat se ještě nějaký čas naplno mateřským povinnostem. Většina designérů pořadu zůstává stejná. A kdo by si chtěl splnit svůj sen o novém bydlení, stále ještě se do nové série JSSS může přihlásit," uvedl v dnešní tiskové zprávě Filip Budák z TV Prima. 

I tentokrát budou moci diváci sledovat zajímavé proměny bydlení. Nepůjde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se tradičně seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých pěti dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, budou to vůbec designéři schopni zvládnout za pět dnů?!

Iva Kubelková o svém návratu na obrazovku Primy říká: „Nabídka na moderování takovéhoto pořadu mě nadchla. Baví mě to, že pořad je smysluplný a pozitivní. Bude plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. Těším se úplně na vše. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. Doufám, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu bydlení.“

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.