16.02.2017, 15:24

Prima dnes startuje další COOL ligy: League of Legends a Counter Strike: Global

Prima pokračuje ve svých herních akcích.

Prima dnes startuje další COOL ligy: League of Legends a Counter Strike: Global

Dnes startuje první kvalifikace do soutěže League of Legends a od pondělí 20. února pak poběží liga Counter Strike: Global. Obě akce vyvrcholí na tradičním eventu COOL DAY – a to v sobotu 1. dubna 2017. Vítězům turnajů budou celkem vyplaceny prize money 100 000 Kč.

"Prima COOL se v rámci turnaje chystá poprvé v historii českých a slovenských turnajů využít i unikátní Swiss formát, jenž je dle herní praxe tím nejspravedlivějším herním formátem. Týmy, které se zapojí do bojů o titul šampionů, budou bojovat o honosných 100 000 Kč, což ze soutěží dělá jednu z nejprestižnějších a nejlépe dotovaných akcí roku. Kromě stránek Prima-COOL.cz mohou diváci celou událost sledovat v aplikaci XXL Streamer na HbbTV, což se v minulém ročníku velmi osvědčilo," uvedla dnes Gabriela Semová z Primy. 

„V letošním roce pokračujeme v našem strategickém cíli – a to propojit značku Prima COOL s herní komunitou. Rádi bychom prokázali, že v Česku patříme ke špičce, a proto nový rok startujeme hned se dvěma herními ligami v League of Legends a CS:GO," vysvětluje Daniel Grunt, vedoucí online FTV Prima.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.