10.03.2017, 06:55

Modrý kód jde do vysílání 25. března - Prima nasadila i guerillovou kampaň

Na Modrém kódu spolupracuje široký tým odborných poradců z řad záchranářů, lékařů a zdravotníků. Tvůrci se tak pokusí divákům věrně přiblížit, jak pracují lidé, kteří každý den bojují o život svých pacientů.

Modrý kód jde do vysílání 25. března - Prima nasadila i guerillovou kampaň
Zdroj: TV Prima

"První dva díly seriálové novinky televize Prima Modrý kód z prostředí urgentního příjmu fiktivní podhorské nemocnice Rubava uvidí diváci již v sobotu 25. března. Poté se s hrdiny nového seriálu budou setkávat každé pondělí a středu v hlavním vysílacím čase ve 20.15," uvedla v tiskové zprávě Jana Mrákotová z TV Prima. 

Srdcem seriálové nemocnice Rubava je oddělení urgentního příjmu. Lékaři, sestry i personál mají každý své důvody, proč jsou právě na tomto místě. Každý z nich má svůj příběh, jenž budou diváci postupně rozplétat. V jednotlivých rolích se představí řada známýh herců, ale i neokoukaných tváří. Diváci se tak kromě Marka Němce mohou těšit mimo jiné na Jiřího Štěpničku v roli primáře, Sabinu Laurinovou jako vrchní sestru, Romana Zacha jako neurochirurga, Igora Chmelu v roli anesteziologa či mladou herečku Evu Josefíkovou, která se po rolích princezen představí jako lékařka. V dalších postavách bude možné vidět také Mariku Procházkovou, Sandru Novákovou, Evu Burešovou, Kateřinu Brožovou nebo Filipa Cíle, Ondřeje Rychlého, Štěpána Benoniho a mnoho dalších, kteří se stanou neoddělitelnou součástí dění na pohotovosti nemocnice Rubava.

Zajímavostí na seriálu Modrý kód je fakt, že v ateliérech, kde se seriálová novinka natáčí, je postavené plně funkční oddělení urgentního příjmu, se vším vybavením, přístroji, operačními sály a jednotkami intenzivní péče, které tak přispívají k věrohodnosti dramatického ztvárnění práce lékařů a zdravotníků.

​Televize Prima se také rozhodla pro netradiční propagaci seriálu, včera v ranních hodinách zavěsila nad Vltavu kříž, nápis na něm se ale objevil až včera večer. Televize se ke guerillové kampani zatím nijak nevyjádřila.   

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.