20.03.2017, 14:42

CS Film bude mít novou grafickou podobu

CS film, televize českých a slovenských filmů, promění v dubnu svoji grafiku. Faceliftem prošlo nejen její logo, ale i znělky a předěly.

CS Film bude mít novou grafickou podobu
Zdroj: Československá filmová společnost

„Nová vizuální podoba naší televize vychází ze stylizovaného, lehce nostalgického prostředí filmového studia a je v určitých okamžicích podtržena barevným zásahem. Takto pojatá grafika odkazuje na to, o co se programová nabídka CS filmu opírá - na klasickou domácí tvorbu doplňovanou novými snímky,“ říká Leoš Pohl, zakladatel Československé filmové společnosti, provozovatele této televize. 

"Nová grafická podoba CS filmu, televize vznikla v ostravském televizním studiu POLAR" uvedl v dnešní zprávě František Malina, tiskový mluvčí Československé filmové solečnosti.

Studio Polar bude navíc od dubna CS film ze svého pracoviště i odbavovat. A to včetně dalších dvou placených televizních stanic patřících do Československé filmové společnosti: CS mini a Horor film. Zbývající televize skupiny ČSFS, volně šířená dokumentární TV Kinosvět, má své technické zázemí ve studiu Polar již od doby svého vzniku.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.