24.03.2017, 15:23

Miroslav Hrnko končí na postu generálního ředitele Lagardére

Miroslav Hrnko končí k 24.3.2017 po 15 letech ve vrcholovém vedení předního mediálního domu v ČR, skupiny Lagardere Active ČR.

Miroslav Hrnko končí na postu generálního ředitele Lagardére

"Řízení firmy přebírá přímo prezident a předseda představenstva skupiny Michel Fleischmann, který v nejbližších dnech nastaví strukturu řízení skupiny podle tohoto nového stavu," uvedl v dnešní tiskové zprávě Petr Uchytil, ředitel strategického marketingu mediálního domu Lagardére. 

„Tento krok je plánovaný delší dobu a Miro bude pověřen v širším rámci skupiny Lagardere řízením jiné aktivity. Detaily budou oznámeny příští týden. Děkuji Mirovi za jeho výsledky a práci, které si vážím. Vždy jsem se na něj mohl plně spolehnout a jsem si jist, že to tak zůstane i do budoucna,“ říká prezident skupiny Lagardere Active ČR, Michel Fleischmann.

„Po 15 letech jsem se rozhodl přijmout novou výzvu. Věřím, že získané zkušenosti budu schopen využít ve své další práci, na kterou se těším. Děkuji Michelovi za příležitost, kterou mi před 15 lety dal a za to, že mě v těžkých momentech vždy podržel. Také děkuji svým nejbližším spolupracovníkům a celému týmu skupiny Lagardere Active ČR za spolupráci, podporu a přízeň a přeji jim hodně úspěchů v jejích dalším působení. Je to skvělý a profesionální tým a nemám nejmenších pochyb, že složité výzvy aktuálního mediálního trhu společně skvěle zvládnou.“ říká Miroslav Hrnko.     

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.