20.04.2017, 17:15

Lifestylový dvouměsíčník SOFFA vychází poprvé v češtině

Český lifestylový dvouměsíčník SOFFA, který vychází již čtvrtým rokem v online a tištěné verzi v anglickém jazyce, nyní poprvé vyjde i v češtině.

Lifestylový dvouměsíčník SOFFA vychází poprvé v češtině
Zdroj: Mladá fronta

"Magazín SOFFA nově obchodně zastupuje vydavatelství Mladá fronta," uvedla v dnešní tiskové zprávě Pavlína Míčová z Mladé fronty a.s.. 

Každé číslo je tematicky zaměřeno a texty provázejí autorské fotografie. „Od dubnového čísla 20/ 2017, kde je hlavní téma tajemství, si mohou čtenáři tištěný magazín SOFFA vychutnávat nejen v angličtině, ale nově i v češtině. V tajuplném čísle najdete originální fotostory, poodhalíme nejen tajemství lidské tváře, ale i slavných výtvarných děl. Představíme ztracená místa, z jejichž osudu zamrazí, i příběhy domů a lidí, které si zaslouží obdiv a úctu. V cestovatelské reportáži se vydáme až na daleké Špicberky, stejně silný zážitek ale možná budete mít i při pohledu na skalní reliéfy z Vysočiny. V aktuálním vydání je odlehčená a netradiční módní story, z níž pochází i fotka na obálce. Odreagování by měly přinést také články věnované optickým klamům a domácím pokusům,“ řekla Adéla Kudrnová, šéfredaktorka magazínu SOFFA.

Magazín SOFFA nabízí inspiraci a poskytuje prostor pro objevování toho nejlepšího ze světa současného designu. Na jeho stránkách se lze seznámit s jedinečnými interiéry, kreativními osobnostmi, cestovatelskými cíli, řemesly a výborným jídlem.

Mimo tištěný magazín a online obsah pořádá magazín SOFFA kreativní workshopy s umělci a specialisty napříč obory, jako je například interiérový design nebo výroba z kůže. Související SOFFA e-shop nabízí kromě možnosti objednat si tištěné číslo a předplatné i řadu originálních SOFFA produktů: od plakátů po módní doplňky.

Magazín má 160 stran, je vytištěn na výběrovém 150g a 300g papíře a je distribuován po celém světě. Cena magazínu SOFFA je 220 Kč.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.