15.05.2017, 15:36

Na Slovensku dnes odstartoval nový online deník Včas

Na slovenském mediální trhu dnes odstartoval nový online deník Včas. Do čela redakce se postavil Štefan Šperka, který doposud působil v denících Nový čas, Plus 1 deň a jako šéfredaktor ve vydavatelství Scandal Media Group.

Na Slovensku dnes odstartoval nový online deník Včas

Redakci tvoří zkušení novináři, ale i studenti žurnalistiky z Bratislavy, Nitry a Trnavy. "Jsem přesvědčen, že máme čtenářům co nabídnout a do roka máme ambici dostat se do první třicítky webů na Slovensku," uvedl šéfredaktor nového deníku.

Zahraniční kapitál v pozadí deníku podle něj umožňuje nezávislost nově vzniklého média, která často chybí hlavním hráčům na slovenském trhu. "Za námi nejsou žádné finanční skupiny s podnikatelskými aktivitami na Slovensku, ani nic podobného, a to nám dává svobodu jakou nemá na Slovensku téměř žádné jiné médium," upřesnil Šperka. Britské investory zastupuje na Slovensku bratislavská advokátní kancelář Renáta Záhoráková & partners.

"Vizuálně jsme se portál Vcas.sk snažili přiblížit světovým trendům, které v online světě fungují. Profilujeme se jako zpravodajský portál, nevyhýbáme se však ani odvážnějším tématům. Chceme čtenářům poskytnout široké spektrum informací. Možnost vytvořit si svůj vlastní profil na vlastní blog bude mít každý čtenář, " dodává Šperka.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.