02.06.2017, 10:17

Televizní stanice pro nejmenší Nick Jr. přichází kompletně v českém znění

Společnost Viacom se rozhodla oslavit Den dětí uvedením plně lokalizované verze stanice Nick Jr. na český a slovenský trh.

Televizní stanice pro nejmenší Nick Jr. přichází kompletně v českém znění

Stanice Nick Jr. nově nabídne nejmenším dětem a jejich rodičům celosvětově známé pohádkové seriály pro předškolní děti v českém znění. Mezi seriály se například objeví Tlapková patrola nebo Třpytka a Světla. Stanice Nick Jr. přinese také mnoho známých zahraničních seriálů v české a slovenské televizní premiéře, uvedla společnost Viacom ve své tiskové zprávě.

Společnost Viacom International Media Networks, která je poskytovatelem televizní stanice Prima Comedy Central na českém trhu, přináší lokální verzi kanálu Nick Jr. pro nejmenší děti. Od čtvrtka 1. června se mohou předškolní děti a jejich rodiče těšit na pohádkové příběhy, muzikály a interaktivní pořady, které budou vysílány po celý den. V programové nabídce naleznou diváci seriály jako Tlapková patrola, Dora a přátelé, Třpytka a Světla nebo Maličké království Bena a Holly. Pečlivě vybrané pořady si kladou za cíl zábavným a kreativním způsobem připravit nejmenší děti do školních lavic.

Distribuci kanálu Nick Jr. zajistí společnost AXOCOM Company, výhradní distributor televizních kanálů společnosti Viacom v České republice a na Slovensku. Po spuštění plně lokalizované verze bude stanice Nick Jr. postupně k dispozici ve stále větším počtu domácností v Čechách i na Slovensku.

Lokální verze stanice Nick Jr. je od 1. června dostupná pro předplatitele služeb od poskytovatelů UPC, Skylink, Slovak Telekom, DIGI Slovakia, NEJ TV a dalších lokálních operátorů. Zákazníci ostatních společností poskytujících televizní služby by měli v případě zájmu o dostupnost stanice Nick Jr. kontaktovat svého kabelového nebo satelitního distributora.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.