14.06.2017, 11:06

Nova natáčí druhou řadu reality show Robinsonův Ostrov

Televize Nova zahájila v minulých dnech natáčení druhé řady reality show Robinsonův ostrov.

Nova natáčí druhou řadu reality show Robinsonův Ostrov
Zdroj: TV Nova

"Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov vybraná skupina Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu - stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy," uvedla v dnešní tiskové zprávě Martina Vrňáková z TV Nova.

I druhou řadou reality show Robinsonův ostrov bude provázet moderátor a komentátor Ondřej Novotný. “Moderování Robinsonova ostrova je pro mě splněný sen a jsem nadšený, že úspěch první série vzbudil hlad a chuť po druhé řadě. Po pár dnech natáčení musím říct, že jestliže jsme diváky na poprvé zaujali, tak nyní je uhraneme. Soutěžící jsou unikátní skupinou charakterů, hry jsou propracovanější a strategie i různé zvraty téměř každodenní. Diváci se můžou těšit na epizody našlapané akcí i emocemi. Natáčení Robinsonova ostrova jsou pro mě takové Vánoce v létě a už se nemůžu dočkat, až tento dárek ukážeme i divákům!”

Televize Nova natáčí druhou řadu reality show v jihovýchodní Asii, v prostředí exotických Filipín, na poloostrově Caramoan a celé řadě přilehlých ostrovů. Pořad vzniká na základě zahraniční licence formátu Survivor společnosti Castaway Television Productions.


Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.