16.06.2017, 11:21

VLM vydává speciály časopisů Kondice Jóga tady a teď a Gurmet Dorty

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA právě vydává další z řady speciálů.

VLM vydává speciály časopisů Kondice Jóga tady a teď a Gurmet Dorty
Zdroj: VLM

"Prvním z nich je Kondice Jóga tady a teď, který kromě 84 inspirativního čtení nabízí DVD pro domácí cvičení v délce 144 minut a stojí 129 korun. Speciál časopisu Gurmet Dorty se prodává za 79 korun a oba budou k dispozici na stáncích po dobu dvou měsíců," uvedla v dnešní tiskové zprávě Lenka Brandtová z VLM. 

Speciál Jóga tady a teď je nabitý praktickými informacemi pro lidi, kteří józe propadli, i pro ty, kteří se s ní teprve seznamují. DVD zahrnuje sestavu cviků Pozdrav slunci, dechové techniky, lekce pro začátečníky i pro pokročilé.

„Speciály časopisu Kondice patří mezi nejúspěšnější projekty této značky. Vždycky mizí ze stánků rychlostí blesku. Dalším úspěšným projektem, který se blíží, je akce Slunovrat s Kondicí, což je magické odpoledne, které nabídne cvičení s dětmi, lekce jógy a večer s ohněm, zpěvem a tancem. Event se koná 21. června na Mrázovce,“ uvedla Lucie Frydecká, šéfredaktorka časopisu Kondice.

Kdo by neměl rád sladké, které je navíc tak pohádkově krásné? "Téměř všichni," říká Johana Grohová, šéfredaktorka časopisu Gurmet.

Proto vzniklo speciální vydání časopisu Gurmet, složené z nejlepších dortových kreací, klasických i méně známých či exotičtějších. Tvorba dortů vyžaduje trpělivost, klidnou ruku a soustředěnost, klíčová je preciznost a péče o každý detail. Redaktorka Gurmetu Terezie Tkáčiková, autorka většiny dortů ve speciálu, ji zvládá bravurně. Vyhýbá se kýči i umělým přísadám a dokáže vytvořit „objekt“, jenž nejen nádherně vypadá, ale i chutná. S její pomocí zvládne upéct a nazdobit krásný dort i začátečník.

Prodej speciálů je podpořen redakčně i inzertně nejen v časopisech Kondice a Gurmet, ale i v dalších titulech vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA, dále přednostním vystavením a on-line aktivitami.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.