20.06.2017, 13:09

Svět podle Putina trhal rekordy (video)

První díl čtyřdílného kontroverzního seriálu Olivera Stonea, který Prima ZOOM vysílá týden po americké premiéře na kanálu Showtime, si nenechalo ujít 175 000 diváků (share 5,38 %) v CS 15+.

Svět podle Putina trhal rekordy (video)

„Jedná se o nejsledovanější pořad na Prima ZOOM od ledna 2014,“ uvedla Gabriela Semová z televize Prima.

Politicky vysoce angažovaný filmař Oliver Stone zaznamenal rozhovor, o který se snažilo mnoho novinářů, poseděl s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluvil s ním mezi čtyřma očima. Většina setkání proběhla v únoru tohoto roku.„Stone je považován za jednoho z nejkontroverznějších režisérů v Hollywoodu, je kritikem americké politiky po celá desetiletí,“ připomíná Filip Budák z kanálu Prima ZOOM.

„Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on,“ prohlásil režisér Oliver Stone.

Producentským partnerem projektu je Fernando Sulichin, který s Oliverem Stonem spolupracoval již dříve na filmech o Hugovi Chávezovi, Fidelu Castrovi a dalších.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.