14.07.2017, 11:40

ÓČKO odvysílá TOP STOVKU nejlepších domácích klipů za 15 let

Všechny kanály stanice ÓČKO včetně online kanálů ovládne v pondělí 17. července od 11.00 hodin pásmo STOVKY nejlepších domácích klipů za posledních 15 let.

ÓČKO odvysílá TOP STOVKU nejlepších domácích klipů za 15 let
Zdroj: ÓČKO

"Ojedinělé multi-kanálové vysílání je součástí ankety o volbu nejlepšího CZ/SK klipu patnáctiletí a předzvěstí hlasování o vítěze ankety," vedla v dnešní tiskové zprávě Milana Bazanac Kadlčíková
Marketing manažerka ÓČKA. 

TOP STOVKU CZ/SK klipů budou moct sledovat najednou jak diváci ÓČKO TV, tak diváci všech dalších kanálů: ÓČKO GOLD, ÓČKO EXPRES a také fanoušci na všech Facebookových profilech ÓČKA, zveřejněny budou i na YouTube kanále stanice. Hudební nadšenci budou mít unikátní možnost vidět celou STOVKU nejlepších klipů dohromady a doslova si tak prožít posledních 15 let prostřednictvím nejlepší soudobé hudební tvorby.

„Podařilo se sestavit unikátní výběr stovky videoklipů, které reflektuji naší hudební scénu za posledních 15 let existence ÓČKA“, představuje vysílání šéfdramaturg Alexandr Guha a dodává: „Hned několik zářezů mají v playlistu velká česká i slovenská jména jako David Koller, Kryštof nebo Richard Müller i současné populární hvězdy jako Majk Spirit, Ben Cristovao nebo Thom Artway. Několika kultovními klipy se prosadily ale i specifičtí zástupci metalu (např. Hentai Corporation), elektronické hudby (např. Midi Lidi) či alternativní scény (např. Boris Carloff). Dle žánru si na vypilované vizuální stránce dává záležet především hip hop, nejvíce z těchto klipů má ve výběru Vladimir 518 (sólově i v rámci PSH) a Rytmus“.

Dalším krokem ankety bude odtajnění samotné patnáctky a spuštění hlasování o nejlepší klip patnáctiletí na webu patnactka.ocko.tv, které proběhne na ÓČKU večer 20. července a veřejně během hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční ve dnech 19. – 22. července.
Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO GOLD a ÓČKO EXPRES jsou součástí multimediální skupiny MAFRA a pravidelně se podílí na podpoře domácí tvorby.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.