29.01.2017, 09:36

Týden v médiích: Smějeme se s Donaldem a jak to vypadá, když zhudebníte diskuzi na Novinkách

Týden v médiích: Smějeme se s Donaldem a jak to vypadá, když zhudebníte diskuzi na Novinkách

Donald Trump se mocně chopil své funkce a začal řádit jak černá ruka. Teda černá vlastně ne, je to bílá ruka. Černá ruka odešel do důchodu. A víte co, my jsme za to rádi. Starý Barack byl nudný patron, s Donaldem je svět veselejší. Alespoň pro nás, co to všechno sledujeme schováni za velkou louži. A že je co sledovat a že je čím se bavit. Hlavně pak vtipnými videi, která vznikala už před volbami, a očekáváme minimálně jednou za týden něco vskutku kvalitního, ať už jsou to videa nebo fotomontáže.

 

 

 

 

Poláci se zase baví díky Čechům. A není to zlá legrace. Naopak, mají nás rádi. Alespoň někdo. Aktuálně polský internet pobavil zpravodaj České televize. 

 

 

A také ukázka ze seriálu Kosmo. 

 

 

Co naopak úplně nevyšlo, byla totální ignorance českých televizí, které jsou ale jinak schopné slavit a připomínat každou pitomost. 

 

 

Pojďme ale k veselejším věcem. Třeba k tomu, že novináři umí šířit i radost. 

 

 

A taky dělat skvělé titulky. Do Echa podle všeho teď nastoupil titulkář z Parlamentních listů. S Lenkou Zlámalovou si určitě budou rozumět. 

 

 

A na závěr prostě to nejlepší. Představovali jste si někdy jak by to vypadalo, kdybyste vzali ty nejhloupější komentáře z diskusí na Novinkách a udělali z toho písničku? Přesně takhle:

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.